Vybavení interiéru na míru

Kompletní vybavení interiéru dle specifických přání zákazníka

Podlahy

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou dnes nejrozšířenějším druhem podlah. Jsou oblíbené pro svoji dobrou údržbu, množství nabízených dekorů, rychlost pokládky a jejich tvarovou stálost. Můžeme je rozdělit do dvou základních skupin laminátové a dřevěné.

Laminátové podlahy

Tyto typy podlah jsou nejčastěji používané pro svoji finanční dostupnost, tvarovou stálost a množství nabízených dekorů.

Dřevěné třívrstvé podlahy

Tyto podlahy jsou určeny pro zákazníky, kteří se chtějí obklopit přírodním materiálem. Lze volit mezi podlahami z masivního dřeva či vícevrstvými podlahami, jejichž vrstvy zajišťují tvarovou stálost a jejich horní vrstva z masivního dřeva udává podlaze konečný vzhled.

Obložkové dveře

Chcete mít dveře z masivu, podle svých představ a v odstínu jaký potřebujete? Vyrobíme Vám je jak budete chtít - stylové, moderní, prosklené, kazetové.

Dřevěné schodiště

Potřebujete schody vyrobit ze stejné dřeviny a ve stejném povrchu jaký už máte na dveřích, nebo nábytku? I to Vám můžeme nabídnou.

Další interiérové doplňky

Rovněž našim klientům nabízíme i výrobu dalších doplňkových prvků z masivu jako jsou garnýže, koupelnové skříňky na míru zvolenému umyvadlu a mnoho dalších atypických prvků pro konkrétní interiéry.