Kuchyně z masivu

Tradiční kuchyňské linky realizované na míru dle přání klienta

Výroba kuchyní

Vyrábíme kuchyně dle přání zákazníka a daného prostoru, proto je každá originálem. Kuchyně jsou kalkulovány dle přesného návrhu a rozložení a dle toho co opravdu obsahují.
Při návrhu kuchyně nabízíme zpracování 3D vizualizací. Máme zkušenosti a velký počet realizovaných projektů.

Tradiční české kuchyně

Dřevěné kuchyně

Nabízíme kuchyně ve všech našich modelových řadách – Tegernsee, Florenz, Landhaus, Victoria, Anna, Lisa, Lara, Bianca i Verona. Je tedy možno mít v jednom designu kuchyni nejen s obývacím pokojem ale i dalšími místnostmi. Dřevěné kuchyně lze realizovat v různých typech moření dřeva, ale i v široké škále barev.

Kombinované kuchyně

Kombinace materiálů dovoluje mít na první pohled masivní kuchyni za nižší pořizovací náklady. Korpus a nepohledové části jsou realizovány z lamina. Pohledové části jako dvířka, čílka zásuvek a podobně jsou z masivního dřeva ve zvoleném designu a dekoru. Je možno opět čerpat z modelových řad ale i z konkrétních přání zákazníka.

Pracovní kuchyňské desky

Pracovní kuchyňské desky se dají rozdělit do tří základních skupin dle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Každý materiál má své výhody a nevýhody a je třeba pečlivě zvážit jeho výběr.

Laminové

jsou nejpoužívanější skupinou pro svoji poměrně velkou odolnost, bohatou škálu dekorů a finanční dostupnost. Drobnou nevýhodou je, že většina dekorů je pouze v nabídce s šířkou desky 60 cm a zakulacená hrana je jen na přední straně, což se může projevit při realizace kuchyňských ostrůvků.

Dřevěné

výhodou je možnost jakéhokoli profilu, tvaru, rozměru, atypického povrchu dle vzorku. Nevýhodou je velká náchylnost k poškození povrchové úpravy, tvarová nestálost, vyšší pořizovací cena.

Kamenné

vysoká odolnost, trvanlivost, nenapodobitelný a ušlechtilý vzhled. Nevýhodou je vysoká pořizovací cena.

Realizace kuchyní

3D vizualizace

Náše kuchyně v pořadu Bydlení je hra